Menu Zavřeno

Vztahové kurzy

Kurzy jsou založené na vytvoření příjemné atmosféry, abyste se u svých stolků při svíčkách cítili jako na rande. Na každém setkání kromě večeře, vás bude čekat květina, příjemná obsluha, káva a zákusek – je to Váš večer! Věříme, že když si na sebe najdete čas, potřebujete si popovídat, a dobře se najíst.

Realizujeme kurzy pro páry: Manželské večery, Manželství na dobré cestě a Příprava na manželství.

Manželské večery se skládají z osmi setkání a Příprava na manželství z pěti setkání. Kurz je neziskový, takže to hlavní, co platíte, je osm večeří 🙂 Vtipné promluvy přinesou mnoho praktických principů, příběhů ze života, nečekaných statistik i inspirativních nápadů. Kurz je založen na křesťanských principech, ale je určen i párům z necírkevního prostředí. Britští autoři kurzů, manželé Leeovi, mají 4 děti. Tyto kurzy, které už pořádají přes 20 let, se rozšířili na 6 500 míst ve 120 zemích.

Jádrem večera jsou cvičení v příručkách, která Vás povedou k hlubší diskusi pouze ve dvou o tématech, na která ve spěchu všedního dne nezbývá čas. Respektujeme Vaše soukromí, o svém vztahu nemusíte nikomu nic říkat.

Dále realizujeme svůj vlastní kurz Hranice (nejen) v partnerských vztazích, samostatné přednášky.

Lektoři Pavel a Míla jsou svoji 12 let. Ve volném čase rádi dívají na filmy, hrají spolu tenis, občas i cestují a hlavně neustále debatují o (partnerských) vztazích.