Menu Zavřeno

Výchova teenagerů

Obsah kurzu:

Pět nebo deset setkání v příjemném prostředí, kde si můžete na chvíli odpočinout a seznámit se s dalšími rodiči, kteří zažívají podobné boje jako Vy.

Ke kurzu patří poutavé přednášky o důležitých tématech výchovy teenagerů od 11 do 18 let plné praktických rad a nápadů.

Hlavní částí kurzu je příležitost diskuse s ostatními rodiči nad zadaným tématem – ať už se jedná o váš přístup, jejich dobré nápady nebo jen sdílení strastí a radostí rodičovství.

Rodiče mají dnes nepřeberné množství možností, jakým způsobem děti vychovávat, ale o výchově dospívajících se mluví mnohem méně. Může být úžasné zjistit, že na to nejste sami, posbírat nápady od ostatních rodičů. Každý z nás se může naučit, jak zlepšit i tu nejlépe fungující rodinu.

K teenagerům nedostáváme návod k použití.
Jediná role, ve které jsme v životě nenahraditelní, je role rodiče.
Témata kurzu se zaměřují na růst v zodpovědnosti, budování charakteru, komunikaci a řešení konfliktů i na předávání zdravých hodnot, a jsou velmi praktické.

Pro koho:

Jste rodič, nevlastní rodič nebo se staráte o jednoho nebo více teenagerů od 11 do 18 let?
Máte dobré znalosti a dovednosti pro výchovu dětí, nebo je naopak postrádáte?
Přejete si, abyste jako rodina fungovali co nejlépe?

Pokud jste na jakoukoli z těchto otázek odpověděli „ano“, pak je vám tento kurz určen – ať už máte pocit, že jde všechno dobře nebo s výchovou zápolíte. Tento kurz je určen pro každou rodinnou situaci, včetně rodin s jedním rodičem. Kurz je postaven na křesťanském chápání lásky, ale je určen úplně všem rodičům, ať už se považujete za věřící nebo ne.

Ať už jste na tom jakkoli, tyto praktické nástroje vám mohou pomoci zlepšit a posílit váš rodinný život.